Verslo misija į Ukrainą 2015 m. rugpjūčio 27 – 28 d.

Parašė Visuomeninis judėjimas "ŠILALIŠKIAI" on rugpjūčio - 7 - 2015 with 0 Komentarų

Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) Lietuvos ekonominio ir prekybinio bendradarbiavimo su Ukrainos Respublika Verslo taryba š.m. rugpjūčio 27-28 d. organizuoja Verslo misiją į Kijevą, kuri vyks Ministro Pirmininko Algirdo Butkevičiaus vizito Ukrainoje metu.

Numatoma Verslo misijos programa:

  • Išplėstinis Lietuvos ir Ukrainos  Verslo tarybų posėdis dalyvaujant abiejų valstybių vyriausybių atstovams;
  • Dalyvavimas LR Garbės konsulato atidaryme Belaja Cerkov mieste;
  • Susitikimas su LR ambasados ir Lietuvos verslo Ukrainoje atstovais;
  • B2B susitikimai pagal įmonių pageidavimus;
  • Pietūs su Ukrainos verslininkais;
  • Neformali programa.

Verslo tarybų posėdyje bus aptariamas pasirengimas 1-ajam Lietuvos–Ukrainos ekonomikos forumui, vyksiančiam šį rudenį Vilniuje. Šį forumą LPK su Ukrainos partneriais  ketina surengti  planuojamo Ukrainos Prezidento Petro Porošenko vizito į Lietuvą metu. Misijos dalyviams iš Lietuvos taip pat planuojama pristatyti Ukrainos vyriausybės parengtą privatizacijos programą.

Preliminari dalyvavimo Verslo misijoje kaina LPK Verslo tarybų nariams – 400 eur, kitų įmonių atstovams – 750 eur. Į kainą įskaičiuotos visos Verslo misijos  išlaidos: lėktuvo bilietas,  viešbutis, dalyvavimas Verslo tarybų susitikime, maitinimas, transportas, taip pat tolimesnė partnerių paieška ir komunikacija su partneriais Lietuvoje ir Ukrainoje po Verslo misijos.

Įmones, pageidaujančias vykti į Verslo misiją, kviečiame iki rugpjūčio 17 d. registruotis el.paštu: zilvinas@lpk.lt arba tel. 8~61638619. Nurodytais kontaktais galite kreiptis visais misijos organizavimo klausimais.

rodyklė*