Atlaidai Požerėje

Parašė Visuomeninis judėjimas "ŠILALIŠKIAI" on rugpjūčio - 12 - 2015 with 0 Komentarų

Praėjusį sekmadienį, rugpjūčio 9 dieną, Požerės medinėje Kristaus Atsimainymo bažnyčioje vyko Kristaus Atsimainymo atlaidai. Į vieną gražiausių Šilalės rajono kampelių, esantį tarp aukščiausio Žemaitijos kalno ir didžiausio natūralios kilmės vandens telkinio Tauragės apskrityje, rinkosi gyventojai iš viso rajono. Pirmoje dienos pusėje buvo aukojamos Šv. Mišios, kuriose dalyvavo Telšių vyskupijos ordinaras Jonas Boruta SJ. Po pietų visi buvo kviečiami prie Paršežerio ežero – čia vyko sporto varžybos, koncertas, apdovanojimai.

Prie ežero susirinkusiuosius sveikino ir gražios šventės linkėjo renginio vedėjos Simona Spudytė ir Deimantė Sabutytė, Laukuvos seniūnijos seniūnas Virgilijus Ačas, Šilalės rajono savivaldybės meras Jonas Gudauskas, mero pavaduotojas Valdemaras Jasevičius, Administracijos direktorius Raimundas Vaitiekus, Administracijos direktoriaus pavaduotoja Vera Macienė, šventės šeimininkė ir Požerės kaimo bendruomenės pirmininkė Dalia Petrošienė.

Po sveikinimo kalbų visi buvo kviečiami paklausyti liaudiškos muzikos kapelos „Daumantų muzikantai“ atliekamų dainų.

Vakare vyko sportininkų apdovanojimai. Sporto varžybos buvo finansuojamos pagal Požerės kaimo bendruomenės įgyvendintą  Šilalės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos projektą „Sportuok, judėk ir būsi sveikas“.

Krepšinio varžybose 3-iąją vietą laimėjo komanda „Žaliai margi“. Antroji vieta atiteko „Žvėrims“, o Požerės kaimo bendruomenės taurę seniūnas V. Ačas ir bendruomenės pirmininkė D. Petrošienė įteikė komandai „Draugai“.

Arši kova virė ir paplūdimio tinklinio aikštelėje – šįkart varžybose dalyvavo ne tik Šilalės rajono komandos, bet ir svečiai iš Klaipėdos ir Gargždų. 3-iąją vietą laimėjo komanda originaliu pavadinimu „Nežinau“. Komandos „Jėgeriai“ tinklininkai užėmė 2-ąją vietą, o varžybų nugalėtojais tapo kvėdarniškiai „OPA“.

Savo dainomis šventės dalyvius linksmino dainininkas Andrius Rimiškis, Dariaus ir Vilmos estradinis duetas.

Inga Jonušauskaitė, Komunikacijos ir informacinių technologijų skyriaus vyr. specialistėDSC_0509 DSC_0512 DSC_0514 DSC_0525 DSC_0544 DSC_0583 DSC_0591 DSC_0616 DSC_0620 DSC_0659 DSC_0669 DSC_0695 DSC_0496 DSC_0499*