Šilalės baseinas jau pasiruošęs priimti lankytojus

Parašė Visuomeninis judėjimas "ŠILALIŠKIAI" on rugpjūčio - 13 - 2015 with 0 Komentarų

Rugpjūčio 14 – 15 dienomis, per Žolinę, Šilalės miestas švęs  savo jau  482 –ąjį  gimtadienį. Visi šilališkiai ir miesto svečiai bus kviečiami dalyvauti įvairiuose renginiuose bei linksmai praleisti laiką.  Šventinių renginių, skirtų ir vyresniems, ir jaunesniems laukia gausybė.

Pirmąją šventės dieną planuojamas ypatingas įvykis – Sporto ir laisvalaikio centro atidarymas. Šis centras yra vienas moderniausių baseinų visoje Žemaitijoje ir pirmasis Tauragės regione. Tai modernus pastatas su 25 metrų ilgio keturių takelių baseinu, pirčių kompleksu, sūkurine vonia, atskiru masažiniu baseinu, mobiliu neįgaliųjų keltuvu, baseinėliu vaikams, vandens atrakcionais su kriokliu, persirengimo kabinomis, kavine. Planuojama, kad centras taps puikia laisvalaikio praleidimo erdve visai šeimai Šilalėje ir visame Tauragės krašte.

Šio pastato vertė nuo projekto iki šios dienos – šiek tiek daugiau nei  3,5 milijono eurų.

Rugpjūčio 12 dieną Šilalės rajono savivaldybės meras Jonas Gudauskas pakvietė  Šilalės miesto šventės rėmėjus į padėkos popietę, kurios metu buvo pristatytas Sporto ir laisvalaikio centras bei naujai pastatytas baseinas. Kviečiame pasižvalgyti po centro patalpas, kuris duris lankytojams atvers rugsėjo mėnesį.

Kaip „Tauragės radijui“ sakė meras Jonas Gudauskas, jau nuo 2007 metų pradėta atsargiai svajoti ir galvoti apie baseiną Šilalėje. Paklaustas ar baseinas kada nors atsipirks, meras pirmiausiai išskyrė baseino naudingumą vaikams jaunimui, jų sveikatinimo problemų sprendimo svarbą, o tik antroje vietoje, anot mero galima kalbėti apie finansinį naudingumą ar nuostolį. Jis atsipirks per sveikatinimą ir mokinių mokymo plaukti programas. Kiek kainuoja žmogaus gyvybė, kada per nemokėjimą plaukti atsitinka tragiška nelaimė? – paklausė meras. Todėl bus skiriamas ypatingas dėmesys mokinukų mokymo plaukti programoms, rugsėjį planuojam pasirašyti sutartį su plaukimo federacija, numatyti pinigai biudžete, skirti antrokų mokymo plaukti programai, taip pat mero teigimu bus ieškoma galimybių padėti ir kitiems mokinukas išmokti plaukti. Plačiau apie Sporto ir laisvalaikio centrą Šilalėje klausykite  „Krašto žiniose“.

Smalsiausiems baseiną apžiūrėti bus galima šį savaitgalį vyksiančios Šilalės miesto šventės metu,  rugpjūčio 14-15 dienomis, nuo 14 iki 20 val. Pirmieji lankytojai bus priimami jau rugsėjo pradžioje.

„Tauragės radijo“ inform.*