Startuoja socialinė akcija „Būk pirmūnas“

Parašė Visuomeninis judėjimas "ŠILALIŠKIAI" on rugpjūčio - 24 - 2015 with 0 Komentarų

Jau septintą kartą socialinė akcija „Būk pirmūnas“ rengiama „Iki“ ir „Maximos“ prekybos centruose. Jos metu savanoriai jaunuoliai prekybos centruose ragins nupirkti kanceliarinių prekių ar atnešti iš namų jau nebereikalingų mokyklinių kuprinių, penalų. Rugsėjo pirmosiomis dienomis su savivaldybių socialiniais darbuotojais paaukotos mokyklinės priemonės bus išdalintos daugiavaikėms šeimoms, lankomi vaikų dienos centrai.

„Solidarumas, jautrumas ir pagalba šiandien sunkiau gyvenančiam, bendruomeniškumas – tai vertybės, kurios mums visiems turėtų būti svarbios kiekvieną dieną. Džiaugiuosi, kad šias vertybes visuomenėje skatina jauni žmonės – akcijos „Būk pirmūnas“ organizatoriai. Kvietime būti pirmūnais užprogramuota investicija į ateitį, kuri bus šviesi, jei turėsime tikslus ir žinių, kurios reikalingos jiems įgyvendinti. Linkėdamas akcijai kuo didesnio visuomenės palaikymo, kviečiu visus nelikti abejingiems šalia esantiems, padėti vargingiau gyvenančių šeimų mokiniams pasiruošti naujiems mokslo metams“, – sakė akcijos globėju tapęs Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius.

Rugpjūčio 28–29 dienomis savanoriai Šilalės mieste esančiuose prekybos centruose Maxima ir IKI taip pat rinks gyventojų aukojamas mokyklines prekes, kurios skirtos vaikams iš sunkiai besiverčiančių šeimų.

Kviečiame prie akcijos prisijungti ir šilališkius bei padėti įgyvendinti vaikų svajones!

Akcijos „Būk pirmūnas” organizatoriai
Danguolė Jakštienė, Savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorėpirmunas-565x800-22274-s200x283*