Gabių Šilalės rajono moksleivių pagerbimo popietė

Parašė Visuomeninis judėjimas "ŠILALIŠKIAI" on gegužės - 6 - 2016 with 0 Komentarų

Šilalės rajone mokosi ir krašto vardą savo pasiekimais garsina daug gabių jaunuolių. Gegužės 3 dieną Šilalės rajono savivaldybėje vyko tradicija tapusi Mokinių pagerbimo popietė, kurios metu 11-tų ir 12-tų klasių įvairių olimpiadų nugalėtojams buvo įteikiamos mero padėkos bei Labdaros ir paramos fondo „Mūsų ateitis“ įsteigtos skatinamosios premijos. Taip pat buvo dėkojama mokinių tėveliams bei mokytojams, kurie padėjo moksleiviams pasiekti aukštų įvertinimų. Renginį vedė Kristina Ačė, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė.

Fondo „Mūsų ateitis“ tikslas – remti iniciatyvius, kūrybingus ir aktyvius jaunus Šilalės krašto žmones. Pirmininkė Elvyra Gedeikienė linkėjo jaunuoliams kuo didžiausios sėkmės ateityje, siekti profesinių aukštumų ir, svarbiausia, tapti gerais žmonėmis, mylinčiais savo artimus ir tėvynę.

Susirinkusiuosius pasveikino Šilalės rajono savivaldybės meras Jonas Gudauskas, mero pavaduotojas Valdemaras Jasevičius, Administracijos direktorius Raimundas Vaitiekus, direktoriaus pavaduotoja Vera Macienė, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Rasa Kuzminskaitė. Savivaldybės atstovai linkėjo jauniesiems lyderiams pasiekti užsibrėžtų tikslų, nepamiršti gimtojo krašto ir didžiuotis savo šaknimis.

Viktoras Urbis, Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijos abiturientas, Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados rajoninio etapo bei Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso respublikinio etapo laureatas padeklamavo Sigitos Gedos eilėraštį „Giesmė apie pasaulio medį“.

Renginio dalyvius muzika savo dainomis džiugino Šilalės meno mokyklos solistės Ugnė ir Ieva (vadovas Kornelijus Pukinksis).

Padėkos ir skatinamosios premijos buvo įteiktos šiems moksleiviams:

           Godai Ambrozaitei, Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazijos III dg klasės mokinei, Lietuvos mokinių anglų kalbos olimpiados rajoniniame etape (11 kl. grupėje) užėmusiai I vietą (mokytoja D. Eisimantienė).

Aurelijai Bartašiūtei, Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazijos IV g klasės mokinei, 54-iosios Lietuvos mokinių chemijos olimpiados rajoniniame etape (12 klasių grupėje) užėmusiai I vietą (mokytoja N. Girjotaitė).

          Kamilei Bliūdžiūtei, Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazijos III cg klasės mokinei, 48-ojo Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkurso (publicistikos ir eseistikos sekcijoje) rajoniniame etape užėmusiai I vietą ir nacionaliniame etape užėmusiai II vietą.

Giedrei Gedeikytei, Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazijos III cg klasės mokinei, 22-osios Lietuvos mokinių dailės olimpiados rajoniniame etape (9-12 kl. grupėje) užėmusiai I vietą (mokytoja J. Baubkuvienė).

Juliui Gudauskui, Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazijos III g klasės mokiniui, 27-osios Lietuvos mokinių informatikos olimpiados (mokytoja R. Bartkuvienė), 65-osios Lietuvos mokinių matematikos olimpiados (mokytoja A. Jocienė) rajoniniame etape (11 kl. grupėje)  užėmusiam I vietą.

Modestui Gudauskui, Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazijos IV c klasės mokiniui, 2016 metų Europos Sąjungos jaunųjų mokslininkų konkurso nacionalinio etapo nugalėtojui (mokytoja Z. Gudauskienė).

          Liudvikui Milkintui, Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazijos IV ag klasės mokiniui, 64-osios Lietuvos mokinių fizikos olimpiados rajoniniame etape (12 klasių grupėje) užėmusiam I vietą (mokytoja D. Vasiliauskaitė).

Matui Mišeikiui, Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazijos III cg klasės mokiniui, 26-osios Lietuvos mokinių istorijos olimpiados rajoniniame etape (11-12 kl. grupėje) užėmusiam I vietą (mokytojas P. Bijūnas) ir 28-osios Lietuvos mokinių geografijos olimpiados (11 kl. grupėje) rajoniniame etape užėmusiam I vietą (mokytoja D. Kubaitienė).

Lukui Neverdauskui, Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazijos III ag klasės mokiniui, 64-osios Lietuvos mokinių fizikos olimpiados ir 54-iosios Lietuvos mokinių chemijos olimpiados rajoniniame etape (11 klasių grupėje) užėmusiam I vietą (mokytojos: A. Balčienė, Ž. Danusienė).

Gediminui Petrauskui, Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazijos IV ag klasės mokiniui, 28-osios Lietuvos mokinių geografijos olimpiados (12 kl. grupėje) rajoniniame etape užėmusiam I vietą (mokytoja V. Venckuvienė).

Modestui Pociui, Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazijos III g klasės mokiniui, Lietuvos mokinių anglų kalbos olimpiados rajoniniame etape (11 kl. grupėje) užėmusiam I vietą (mokytoja L. Šalkauskienė).

Pauliui Pociui, Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazijos IV eg klasės mokiniui, 49-osios Lietuvos mokinių biologijos olimpiados (11-12 kl. grupėje) rajoniniame etape užėmusiam I vietą (mokytoja D. Žiauberienė).

Gabrieliui Tamošaičiui, Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazijos IV cg klasės mokiniui, 65-osios Lietuvos mokinių matematikos olimpiados rajoniniame etape (12 kl. grupėje) užėmusiam I vietą (mokytojas J. Vitkus).

Viktorui Urbiui, Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijos IV bg klasės mokiniui, Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados (11-12 kl. grupėje) rajoniniame etape užėmusiam I vietą ir Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso respublikiniame etape tapusiam laureatu (mokytoja L. Budriuvienė).

Vitalijai Zobielaitei, Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazijos IV ag klasės mokinei, 49-osios Lietuvos mokinių biologijos olimpiados (11-12 kl. grupėje) rajoniniame etape užėmusiai I vietą (mokytoja D. Žiauberienė).

Inga Jonušauskaitė,
Komunikacijos ir informacinių technologijų skyriaus vyr. specialistė

DSC_2583 DSC_2631 DSC_2652 DSC_2716 DSC_2722 DSC_2804 DSC_2806 DSC_2825 DSC_2837 DSC_2853



*