Pasitarimas dėl vandens turizmo Šilalės rajone plėtros

Parašė Visuomeninis judėjimas "ŠILALIŠKIAI" on gegužės - 10 - 2016 with 0 Komentarų

Gegužės 5 d. Šilalės rajono savivaldybės tarybos posėdžių salėje rinkosi baidarių nuoma užsiimantys rajono verslininkai. Kartu su meru Jonu Gudausku, Administracijos direktoriumi Raimundu Vaitiekumi, direktoriaus pavaduotoja Vera Maciene, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausiąja specialiste Jurgita Viršiliene, Didkiemio, Kvėdarnos ir Pajūrio seniūnais buvo diskutuojama apie problemas, susijusias su vandens turizmu, baidarių sporto populiarinimu Šilalės rajone.

Buvo kalbama apie galimybes ir perspektyvas efektyviau stiprinti rajono kultūrinį, rekreacinį turizmą, aptarti kiti aktualūs klausimai, susiję su vandens turizmo maršrutais Jūros upe. Pasitarimo metu buvo taip pat diskutuojama apie tai, kaip gerinti infrastruktūrą baidarininkų mėgstamose išlipimo vietose.

Šilalės rajonas turtingas gamtiniu ir kultūriniu kraštovaizdžiu. Kraštą puošia Jūra – viena gražiausių Žemaitijos upių, ypač tinkama vandens turizmui. Keliautojus džiugina besikeičiantis kraštovaizdis, natūrali gamta, istoriniai objektai ir neatsiejama nuo Šilalės rajono kraštovaizdžio piliakalnių gausa.

Tikimasi, kad glaudus bendradarbiavimas padės stiprinti ir gerinti mūsų rajono patrauklumą gyventojams bei turistams.

Inga Jonušauskaitė,
Komunikacijos ir informacinių technologijų skyriaus vyr. specialistė

DSC_2956 DSC_2957 DSC_2959 DSC_2962*