„PAVASARIO ŠOKIŲ FIESTA 2016“ ŠILALĖS SIMONO GAUDĖŠIAUS GIMNAZIJOJE

Parašė Visuomeninis judėjimas "ŠILALIŠKIAI" on gegužės - 11 - 2016 with 0 Komentarų

Balandžio 29 d. Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazijoje karaliavo šokių fiesta. Šįkart gimnazijoje  „Pavasario  šokių fiesta 2016 “  buvo organizuota jau septintąjį kartą. Šį ne primą kartą gyvuojantį renginį organizavo gimnazijos kūno kultūros mokytoja ekspertė Birutė Knyzelienė su savo komanda. Šio gražaus renginio tikslas – propaguoti sveiką gyvenimo būdą, lavinti mokinių meninius gebėjimus ir įgūdžius savarankiškai kurti bei pristatyti dalyviams veiklos rezultatus, nes tik judėjimas suteikia kūnui stotą, jėgą ir grakštumą; aktyviai dalyvauti bendruomenės kultūriniame gyvenime, nes nieko nėra gražesnio ir malonesnio už kartų draugystę ir bendravimą. Šventinę nuotaiką sukūrė Tauragės  sportinių šokių studijos „Spindulys“ šokėjų   Tito  Gedeikio ir Deivinos Vaitkutės meistriškai atlikti   tango ir džaiva.

Renginio komisiją sudarė – Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazijos direktoriaus pavaduotoja Sandra Vaičikauskienė, šios mokyklos kūno kultūros mokytoja metodininkė Daiva Mikutavičienė, buvusi gimnazijos mokinė, dabar aerobikos trenerė Dovilė Bagdonaitė ir gimnazijos direktorius Stasys Norbutas.

Visos dalyvavusios klasės pelnė nominacijas už spalvingiausią, linksmiausią, išradingiausią, stilingiausią, lyriškiausią, originaliausią, profesionaliausią šokį, apdovanotos  už   masiškiausią kolektyvą bei  geriausią choreografiją. Savo šokius šiemet pristatė 10 gimnazijos klasių, taip pat pasirodymus rengė ir šventės svečiai. Šokėjų  klasėms įteikti šventės rėmėjų –  Šilalės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro –  saldūs  prizai.1 2 3 4 5 6*