Keičiasi atrankos į Lietuvos policijos mokyklą taisyklės

Parašė Visuomeninis judėjimas "ŠILALIŠKIAI" on gegužės - 12 - 2016 with 0 Komentarų

Policijos departamentas prie vidaus reikalų ministerijos reaguodamas į asmenų, norinčių tapti policijos pareigūnais, prašymus, koreguoti atrankos taisykles, nusprendė pakeisti kelis atrankos į atrankos į Lietuvos policijos mokyklą (toliau – LPM) taisyklių punktus.

„Nuolat mąstome, kad mūsų būsimiems kursantams baigus mokslus, būtų kuo paprastesnės sąlygos įsilieti į policijos pareigūnų gretas. Kadangi atėjęs dirbti į policiją jaunas pareigūnas 3 mėnesius turi adaptacijos laikotarpį, sumažinome iki 9 mėnesių reikalavimą stojančiajam turėti vairuotojo pažymėjimą”, – sakė Policijos departamento Žmogiškųjų išteklių valdybos direktorius Tomas Bikmanas.
Iki šiol galiojo reikalavimas turėti 1 metų vairavimo stažą. 2016 m. gegužės 6 d. įsigaliojus atrankos taisyklių pakeitimams, privalu turėti ne mažesnį kaip 9 mėn. vairavimo stažą (skaičiuojant nuo mokymo pradžios dienos, t. y. iki 2016-09-01).
Dar viena naujovė kandidatams – jie turi turėti teisę vairuoti transporto priemonę su mechanine pavarų dėže.
„Toks pakeitimas padarytas atsižvelgiant į tai, kad dauguma policijoje esančių automobilių yra su mechaninėmis pavarų dėžėmis”, – paaiškino T. Bikmanas.

Lietuvos policijos mokyklos informacija

 *