Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazijoje atidaryta sporto salė

Parašė Visuomeninis judėjimas "ŠILALIŠKIAI" on lapkričio - 29 - 2016 with 0 Komentarų

Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazijai lapkričio 25 – oji buvo ne eilinė darbo diena – gimnazijos sporto salė atvėrė duris po rekonstrukcijos. Salė renovuota iš Švietimo įstaigų modernizavimo programos skirtų lėšų – 103000 eurų. Šilalės rajono savivaldybė padengė vidaus patalpų modernizavimo investicijų projekto parengimo išlaidas – 3509 Eur.

DSC_9602DSC_9662 DSC_9693

Šventė prasidėjo Laukuvos Norberto Vėliaus įspūdingu mokinių šokiu su kamuoliais. Mokyklos direktorė Raimonda Kauneckienė trumpai papasakojo apie salės rekonstrukcijos naudą, numatomus sportinės veiklos pokyčius. Į šventiškai, balionais papuoštą sporto salės atidarymą atvyko ir Savivaldybės vadovai. Meras Jonas Gudauskas pasveikino ir savivaldybės vardu mokyklai įteikė – krepšinio kamuolį. Mero pavaduotojas Valdemaras Jasevičius, Administracijos direktorius Raimundas Vaitiekus bei  Laukuvos seniūnijos seniūnas Virgilijus Ačas taip pat negailėjo gražių žodžių ir palinkėjimų sveikindami mokyklą.

Bendrą maldą su atidarymo šventės dalyviais sukalbėjo ir sporto salę pašventino Laukuvos parapijos  klebonas Virgilijus Pocius.

Šventės kulminacija – ne simbolinės juostelės perkirpimas, tačiau ne ką prastesnis būdas užbaigti oficialią dalį – gimnazijos direktorė R. Kauneckienė kartu su Savivaldybės meru J. Gudausku atrišo raudonu kaspinu perrištą maišą, iš kurio pabiro gausybė kamuolių, skirtų mokiniams žaisti, taip paskelbdami sporto salę atidarytą.

Vėliau įvyko draugiškos krepšinio varžybos tarp Šilalės savivaldybės komandos ir Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazistų, kurios baigėsi lygiosiomis.

DSC_9701 DSC_9709

 *