Sukčiai per tris dienas iš senyvo amžiaus žmonių išviliojo nemenką pinigų sumą

Parašė Visuomeninis judėjimas "ŠILALIŠKIAI" on rugpjūčio - 4 - 2017 with 0 Komentarų

Per tris dienas Tauragės apskrities vyriausiajame policijos komisariate pradėti 3 ikiteisminiai tyrimai dėl apgaulės būdu išviliotų pinigų iš patiklių senyvo amžiaus gyventojų.

2017 m. rugpjūčio 1 d. pas senyvo amžiaus moterį į namus atėjęs nepažįstamas asmuo, išviliojo 2000 eurų, dėl galimai jos dukros padaryto nusikaltimo. Tą pačią dieną Tauragės apskrities vyriausiojo policjos komisariato pareigūnai išskubėjo pas dar vieną senyvo amžiaus moterį, iš kurios sukčiai išviliojo net 7300 eurų. Sekančią dieną į sukčių pinkles pakliuvo dar viena senyvo amžiaus moteris, kuri apgaulės būdu neteko 2000 euru. Šios trys senolės prarado net 11300 eurų savo santaupų.

Policija ragina aptarti panašias situacijas su vyresnio amžiaus artimaisiais, kurie dažniausiai, kaip ir rodo pavyzdžiai tampa sukčių aukomis.

Atminkite, kad sukčiai stebi ir domisi senyvo amžiaus žmonėmis. Senoliams būnant namuose vieniems, juos dažniausiai aplanko nelaukti svečiai – sukčiai. Sukčių apsilankymo metu vyresnio amžiaus žmonės nesupranta, kad yra apgaudinėjami ir iš jų apgaulės būdu išviliojami pinigai. Tik nelauktiems svečiams išėjus, senoliai pasigenda savo santaupų.

Prašome pasikalbėti su senoliais apie sukčiavimą ir įspėti juos, kad jie būtų atsargūs.

Kilus įtarimui, kad susidūrėte su sukčiais, neskubėkite vykdyti jų prašymų ir nedelsdami praneškite:
Policijos budėtojų telefonu (8 446) 20 270;
Anoniminiu policijos pasitikėjimo telefonu (8 446) 61 952;
Bendruoju pagalbos telefonu 112.*