Šilalės rajone lankėsi Sveikatos apsaugos ministras

Parašė Visuomeninis judėjimas "ŠILALIŠKIAI" on rugpjūčio - 8 - 2017 with 0 Komentarų

Šių metų rugpjūčio 4 d. Šilalės rajone lankėsi Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga, viceministrė Gintarė Šakalytė ir ministro patarėjas Darius Kazlauskas. Vizito metu svečiai vyko į Kaltinėnų palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninę, Kaltinėnų pirminės sveikatos priežiūros centrą, Šilalės rajono Laukuvos ambulatoriją, Šilalės rajono ligoninę, Šilalės greitosios medicinos pagalbos stotį ir Šilalės rajono savivaldybę.

Vizito tikslas – aptarti Šilalės rajono savivaldybei aktualias sveikatos paslaugų teikimo organizavimo ir prieinamumo problemas. Kaltinėnų ir Laukuvos gydymo įstaigose svečiai bendravo su personalu, apžiūrėjo gydymo patalpas. Pagrindinė diskusija vyko savivaldybės posėdžių salėje, kurioje susirinko savivaldybės vadovai, viso rajono gydymo įstaigų atstovai, tarybos nariai.

Dalyviai su svečiais kalbėjo apie mažųjų rajono ligoninių veiklos perspektyvas, paslaugų apmokėjimą iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto, slaugos ir palaikomojo gydymo paslaugos laiko slaugos ir palaikomojo gydymo skyriuose pratęsimą. Taip pat diskutuota apie reabilitacijos paslaugas, lėšų didinimą dantų protezavimo programai ir kitus aktualius klausimus.

Po to Viceministras A. Veryga ir jo kolegos vyko į Šilalės rajono ligoninę. Apžiūrėję įstaigos patalpas, turimą įrangą, svečiai susitiko su darbuotojais, kuriems trumpai pristatė vykdomą sveikatos sistemos reformą, atsakė į užduotus klausimus.

Paskutinė vizito stotelė – Šilalės greitosios medicinos pagalbos punktas.

Tikimasi, kad šio susitikimo dėka, bus atsižvelgta į pateiktas Šilalės gydymo įstaigų atstovų pastabas ir pasiūlymus bei bus mėginta išspręsti šiuo metu kylančias problemas.*