Laisvės piknikas. Idėjų festivalis

Parašė Visuomeninis judėjimas "ŠILALIŠKIAI" on Rugpjūtis - 23 - 2017 with 0 Komentarų

Rugpjūčio 26 dieną Kauno Nemuno saloje vyks „Laisvės piknikas. Idėjų festivalis“. Renginys skirtas visai Lietuvai, smagus, nemokamas, prasmingas ir pilietiškas, tad viliamės sulaukti dešimčių tūkstančių žmonių ir tikimės, kad „Laisvės piknikas“ taps didžiausiu pilietiniu festivaliu Lietuvoje.

Jo metu veiks visuomeninės erdvės, kuriose prisistatys daugiau kaip 40 nevyriausybinių ir visuomeninių organizacijų, gros žymiausi muzikos atlikėjai, bus rodomi filmai, vyks sporto varžybos.

Tuo pačiu nuo ryto penkiose erdvėse vyks diskusijos svarbiausiais Lietuvai klausimais – švietimu, emigracija, regionų tuštėjimų, socialiniais reikalais, mokesčiais, santykiais su kaimynais. Jose ne tik dalyvaus valdžios ir opozicijos atstovai, žymiausi ekspertai, bet kartu su visa auditorija bus generuojamos naudingos idėjos Lietuvai.

Labai norime, kad „Laisvės piknike“ dalyvautų ne tik didžiųjų miestų žmonės, tad su renginio rėmėjais sutarėme, kad važiuodami į Pikniką iš bet kurio Lietuvoje miesto, kurį aptarnauja „Kautra“ autobusai bei „Lietuvos geležinkeliai“, ir pateikę kodą LAISVĖS PIKNIKAS, žmonės pirktų bilietus dvigubai pigiau.

Tad norėčiau paprašyti Jūsų savivaldybės pasidalinti šia žinia apie „Laisvės pikniką“, paraginti savo rajono žmones, jaunimo ir visuomenines organizacijas aktyviai dalyvauti ir nepraleisti progos prisidėti prie savosios valstybės kūrimo. Juk ne veltui šių metų „Laisvės pikniko“ šūkis yra skirtas kiekvienam, mažam ir dideliam Lietuvos piliečiui – „Valstybė esu aš“.
Oficialus Laisvės Pikniko puslapis: http://laisvespiknikas.lt/
Renginys Facebook socialiniame tinkle:
https://www.facebook.com/events/1302237029895845/
Andrius Tapinas
„Laisvės pikniko“ iniciatorius

 *