„Sidabrinė linija“ – kiekvienam po žodį

Parašė Visuomeninis judėjimas "ŠILALIŠKIAI" on lapkričio - 15 - 2017 with 0 Komentarų

Vienintelė Lietuvoje draugystės, bendravimo telefonu ir pagalbos linija garbaus amžiaus žmonėms. Jūs mėgstate kalbėtis, bet neturite kam pasakyti „labas rytas“ ar palinkėti labos nakties? Turite neišspręstų klausimų, bet nėra su kuo pasitarti? Drąsiai skambinkite mums nemokamu telefonu 8 800 800 20. Pasikalbėkite su žmogumi, kuriam rūpi, kaip jaučiatės šiandien! Juk šiltas, nuoširdus žmogaus balsas yra tai, ko laukiame ir ką branginame kiekvienas. Gal tai bus naujos draugystės pradžia

Kas yra „Sidabrinė linija“?

Tai nemokama draugystės ir bendravimo telefonu paslauga vienišiems garbaus amžiaus žmonėms. Mes teikiame emocinę paramą, informaciją ir konsultacijas, siūlome galimybę turėti telefoninį draugą, kuris reguliariai paskambins pasidomėti, kaip sekasi, paklausti, kaip jaučiatės, pasiūlyti pagalbos.

Kam skirta „Sidabrinė linija“?

Visiems garbaus amžiaus sulaukusiems žmonėms, prireikus pagalbos ar patarimo, kai jaučiasi vieniši, neturi su kuo pasitarti ar pasikalbėti.

Kaip naudotis „Sidabrine linija“?

Drąsiai skambinkite mums nemokamu telefonu 8 800 800 20. Mes Jus išklausysime, suteiksime pagalbą, patarsime ir užregistruosime draugystės ir bendravimo telefonu paslaugai.

Kaip veikia „Sidabrinė linija“?

Po registracijos dar kartą Jums paskambinsime, išklausysime, suteiksime informaciją ir emocinę paramą, pristatysime pašnekovą pokalbiams. Sutartą dieną ir valandą Jūs ir Jūsų pašnekovas sulauksite skambučio iš „Sidabrinės linijos“. Pakėlę ragelius ir išklausę automatinį pranešimą, būsite sujungti ir jau galėsite nevaržomai kalbėtis tarpusavyje.

Kiek kainuoja pokalbiai „Sidabrinėje linijoje“?

Pokalbiai „Sidabrinėje linijoje“ yra NEMOKAMI, tad nei registracija telefonu 8 800 800 20, nei bendravimas su nuolatiniu pašnekovu Jums nieko nekainuos. Bendraukite, kiek tik norisi!

Daugiau informacijos suteiksime ir/arba užregistruosime pokalbiams nemokamu telefonu 8 800 800 20.

Atkreipiame dėmesį!

„Sidabrinėje linijoje“ mes niekada nesiūlysime Jums įsigyti kokių nors prekių ar paslaugų, neprašysime pinigų ar užmokesčio už paslaugas. Jeigu Jūsų pašnekovas pradės siūlyti kažką panašaus, nedelsiant informuokite mus, o tuo pačiu ir policiją.*