„Auksinis jaunimas 2017“ apdovanojimų ceremonija

Parašė Visuomeninis judėjimas "ŠILALIŠKIAI" on gruodžio - 23 - 2017 with 0 Komentarų

Gruodžio 22-osios vakarą 18 valandą Šilalės jaunimą subūrė renginys, kuriam ŠRVJOS „Apskritasis stalas“ ruošėsi net kelis mėnesius – aktyviausių rajono jaunuolių apdovanojimai „Auksinis jaunimas 2017“. Apdovanojimai rengiami jau ketvirtus metus iš eilės ir šiemet nominantų sąrašą papildė dar septyni jaunuoliai ir vienas vadovas: Modestas Stonys, Emilija Pociūtė, Aušra Vitaitė, Rokas Kinderis, Gintaras Gedminas, Neda Šimkūnaitė ir Verutė Vaitkevičienė.

Vakaras prasidėjo vakaro vedėjų – Vygantės Tilmantaitės, Roko Kinderio bei Martyno Dargio įžanga. Vėliau renginio dalyvius pasveikino Šilalės rajono meras Jonas Gudauskas, Savivaldybės administracijos direktorius Raimundas Vaitiekus, Šilalės kultūros centro direktorės pavaduotojas Antanas Kazlauskas, ŠRVJOS „AS“ pirmininkė Guoda Juškaitė. Apdovanojimai buvo tikrai nuotaikingi – nominantai buvo pristatyti trumpais filmukais, kurie atskleidė slaptus nominantų pomėgius, gebėjimus ar net trūkumus. Žiūrovus stebino nuostabūs dainininkų ir šokėjų bei sportininkų komandos „Street warrior” pasirodymai, netikėtos užduotys, dovanos ir žaidimai. Nominacijas įteikė kiti Šilalės kraštui nusipelnę bei nominantams brangūs žmonės.

Šie apdovanojimai puikiai apibendrino praėjusius 2017-uosius metus, įvertino jaunuolių padarytus darbus ir padėjo stiprų pamatą ateinantiems metams. Tikimės, kad „Auksinis jaunimas“ paskatins jaunuolius dar aktyviau veikti ir garsinti Šilalės kraštą savo darbais.

Už pagalbą įgyvendinant renginį dėkojame Jaunimo reikalų departamentui, Socialinės apsaugos ir darbo ministerijai, Šilalės rajono savivaldybei, Šilalės kultūros centrtui, portalui „Šilalės naujienos“ ir visiems kitiems prisidėjusiems.*