Šilalės rajono savivaldybė dalyvavo tarptautinėje parodoje „ADVENTUR 2018“

Parašė Visuomeninis judėjimas "ŠILALIŠKIAI" on sausio - 30 - 2018 with 0 Komentarų

Tarptautinė paroda „Adventur“ pradėta rengti 2013 metais ir tapo didžiausiu specializuotu tarptautiniu turizmo renginiu Baltijos šalyse. Paroda išsiskiria unikalia renginių programa ir savo interaktyvumu.

Sausio 26-28 dienomis  Šilalės rajono savivaldybės atstovai dalyvavo Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO vykusioje 6-oje turizmo ir aktyvaus laisvalaikio parodoje „ADVENTUR 2018“. Šiais metais parodoje dalyvavo 54 Lietuvos miestai ir regionai.

Minint Lietuvos šimtmetį turizmo paroda „Adventur“ kvietė švęsti keliaujant po įvairius Lietuvos miestus, aplankyti dar nepažintus Lietuvos kampelius, egzotines pasaulio šalis ir daug kitų vietų. „Keliauk kitaip!“ – taip šiais metais buvo pavadinta tarptautinė turizmo ir aktyvaus laisvalaikio paroda. Šilalės rajonas akcentavo aktyvų turizmą ir savo stendams kaip simbolius pasirinko: iškiliausią Žemaitijos piliakalnį  Medvėgalį, 2016 m. įrengtą Aukštagirės slidinėjimo trasą, puikų poilsį – plaukimą baidarėmis Jūros upe bei unikalią pramogą – bridimą Sietuvos kūlgrinda, kuri jungia Lūksto ir Paršežerio ežerus bei Švedų prūdo pelkę.

Šilalės rajono stendą aplankė šimtai Lietuvos ir užsienio lankytojų. Rajono vadovai, muziejaus, bibliotekos ir kultūros centro darbuotojai aktyviai ir nuoširdžiai naudojosi puikia galimybe pristatyti, pareklamuoti savo kraštą, užmegzti naujus ryšius su įvairiais žmonėmis. Parodyti, ką turime gražaus ir įdomaus savo rajone.

Tikime, kad šios parodos dėka sulauksime daugiau atvykstančių lankytojų, kurie pažins mūsų rajoną iš arčiau.*