Bus vykdomas gyventojų perspėjimo ir informavimo sistemos techninis patikrinimas

Parašė Visuomeninis judėjimas "ŠILALIŠKIAI" on balandžio - 17 - 2018 with 0 Komentarų

Vykdant Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2005 m. gruodžio 22 d. nutarimą  Nr. 1384 „Dėl perspėjimo ir informavimo sistemos techninio patikrinimo“, 2018 m. balandžio 18 d. vyks Gyventojų perspėjimo ir informavimo sistemos patikrinimas realiai įjungiant vietinio valdymo sirenas ir naujos Gyventojų perspėjimo ir informavimo, naudojant viešųjų judriojo telefonų ryšio paslaugų teikėjų infrastruktūrą, sistemos patikrinimas.
Informuojame Šilalės rajono gyventojus apie elektros sirenų ir naujos Gyventojų perspėjimo ir informavimo, naudojant viešųjų judriojo telefono ryšio paslaugų teikėjų infrastruktūrą, sistemų patikrinimus. Gyventojų telefonų nustatymų trumpųjų pranešimų priėmimo patikrinimui, pranešimai bus pradedami transliuoti nuo 11.52 val. ir tęsis iki 12.03 val., visą tą laiką pranešimai bus kartojami kas 1 min., jei telefono nustatymai atlikti teisingai, telefonas priims tik vieną pranešimą.
Telefonų nustatymo instrukcijas ir kita aktualią informaciją apie šią sistemą rasite Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento interneto svetainėje www.gpis.vpgt.lt.*