NACIONALINIS TESTAS

Parašė Visuomeninis judėjimas "ŠILALIŠKIAI" on balandžio - 26 - 2018 with 0 Komentarų

Pasitikrink savo žinias apie darbuotojų saugą ir sveikatą nacionaliniame e. teste

Balandžio 28 d. – Pasaulinė darbuotojų saugos ir sveikatos diena

Valstybinė darbo inspekcija (VDI) siūlo Jums pasitikrinti žinias apie saugų darbą (ir kartu laimėti prizų) – nesvarbu, kokio amžiaus, kokios specialybės, profesijos būtumėte, kuo beužsiimtumėte. Testas organizuojamas minint Pasaulinę darbuotojų saugos ir sveikatos dieną – šiais metais pirmą kartą ją pažymint ir kaip oficialią atmintiną Lietuvoje datą.

Šis konkursas skirtas plačiajai visuomenei, klausimai pateikiami populiariai. Taigi, drąsiai įsijunkite į sprendėjų gretas!

Testą sudaro 25 klausimai su galimais 3-4 atsakymų variantais. Pažymėti reikia vieną teisingą variantą.

Testo nuoroda (https://www.vdi.lt/Forms/Tekstas1.aspx?Tekstai_ID=1734), paskelbta VDI interneto svetainės www.vdi.lt tituliniame puslapyje, aktyvi  š. m. balandžio 27 d. nuo 6 val. iki 24 val.  (testo sprendimo laikas).

Testo sprendėjams suteikiama galimybė išsispausdinti savo atsakymus, su jų įvertinimu procentais. Po š. m. balandžio 27 d. 24 val. VDI svetainėje bus galima pasitikrinti teisingus atsakymus.

SVARBU. Maloniai prašome visų dalyvių, atsakius į testo klausimus, pateikti savo kontaktinius duomenis: ši informacija bus reikalinga norint išaiškinti ir paskelbti nugalėtojus. Pirmiesiems 50 dalyvių, per trumpiausią laiką teisingai atsakiusiems į visus testo klausimus iš pirmo karto, bus įteikti specialūs VDI pažymėjimai ir prizai. Su testo nugalėtojais bus susisiekta, jų nurodytais kontaktais. Visų, teisingai išsprendusiųjų testą, sąrašas bus paskelbtas VDI interneto svetainėje.

VDI darbuotojai testo sprendimo konkurse nedalyvauja.

Nesprendusieji testo, bet juo susidomėjusieji, nuo š. m. balandžio 28 d. dar mėnesį galės matyti testo klausimus ir teisingus atsakymus.*