Pasirašytos sutartys dėl kelių tvarkymo darbų

Parašė Visuomeninis judėjimas "ŠILALIŠKIAI" on gegužės - 4 - 2018 with 0 Komentarų

Praėjusio mėnesio pabaigoje Šilalės rajono savivaldybės (toliau – Savivaldybė) administracijos direktorius Raimundas Vaitiekus pasirašė dvi rangos ir vieną gatvės rekonstravimo darbų sutartį, kuriomis rangovai įsipareigojo sutvarkyti rajono kelius.

Balandžio 23 d. Savivaldybė su AB „Kauno tiltai“ sudarė rangos sutartį, kuria rangovas įsipareigojo savo jėgomis ir rizika tinkamai ir laiku atlikti pėsčiųjų-dviračių tako įrengimą Šilalės kaimiškojoje seniūnijoje, Lelijų g. nuo Rytinio Kelio iki sodų bendrijos „Draugystė“ vartų, esančių Šilalės r., Struikų k., rekonstrukcijos darbus. Paslaugos ir darbai turi būti atlikti iki 2018-12-01. Bendra sutarties kaina 156 833,04 Eur.

Tą pačią dieną statybos rangos sutartis su minėta bendrove pasirašyta ir dėl Šilalės rajono savivaldybės vietinės reikšmės kelių ir gatvių su asfaltbetonio danga taisymo ir priežiūros darbų. Rangovui mokėtinos sumos bus apskaičiuojamos nustačius faktinį atliktų darbų kiekį.

Balandžio 27 d. su UAB „Šilutės automobilių keliai“ pasirašyta Šilalės r. Traksėdžio k. Senkapio gatvės rekonstravimo darbų ir informavimo apie projektą sutartis. Sutartimi šalys sutarė dėl minėtos gatvės rekonstravimo darbų atlikimo ir informavimo apie projektą – A3 formato plakato įrengimo šalia Senkapio gatvės. Atliekant gatvės rekonstravimo darbus bus įrengiama 434 m gatvės ir 15 šviestuvų. Rangos darbai turi būti atlikti iki š. m. rugsėjo 30 d., esant būtinam poreikiui sutartis gali būti pratęsta. Darbų kaina – 139 390,72 Eur.*