Šilalėje svečiavosi Maltos kariuomenės kapelionas

Parašė Visuomeninis judėjimas "ŠILALIŠKIAI" on rugpjūčio - 1 - 2018 with 0 Komentarų

Šiuo metu Lietuvoje vieši Maltos kariuomenės kapelionas Joe Imeli. Lydimas Karinių pajėgų kapelionato kapeliono (Lietuvos kariuomenės Ordinariato vyresnysis kapelionas) mjr. mgr. Remigijaus Monstvilo ir Lietuvos kariuomenės Ordinariato rektoriaus-kapelionato kun. Tomo Karklio, svečias susitiko su Šilalės rajono savivaldybės vadovais: Meru Jonu Gudausku, jo pavaduotoju Valdemaru Jasevičiumi, Administracijos direktoriumi Raimundu Vaitiekumi ir jo pavaduotoja Vera Macienė.

 

Susitikimo metu diskutuota religinėmis temomis, svečias taip pat plačiau papasakojo apie Maltą, jos istoriją ir kt. Puikiai religinę istoriją išmanantis kapelionas J. Imeli vizito metu aplankė Šilalės Šv. Pranciškaus Asyžiečio bažnyčią, apžiūrėjo iš smėlio pastatytą Popiežiaus Pranciškaus skulptūrą, kuri svečiui paliko išties didžiulį įspūdį, aplankė kitus Šilalės miesto objektus.

Kapelionas taip pat lankėsi Lakūno Stasio Girėno gimtinėje-aviacijos muziejuje, apžiūrėjo Girdiškės Švč. Mergelės Marijos Snieginės bažnyčią, domėjosi Dionizo Poškos Baublių muziejaus istorija.*