Startuoja „Globalios Šilalės“ projektas: bus siekiama stiprinti ryšį su išvykusiais šilališkiais

Parašė Visuomeninis judėjimas "ŠILALIŠKIAI" on rugpjūčio - 3 - 2018 with 0 Komentarų

Šilalės rajono savivaldybė prisijungė prie Lietuvos savivaldybių asociacijos projekto „Globalūs regionai“. Nuo šiol į užsienį išvykę Šilalės rajono gyventojai naujai sukurtoje interneto svetainėje globali.silale.lt galės rasti visą aktualią informaciją apie gimtąjį kraštą.

Interneto puslapyje globali.silale.lt pristatomi privalumai gyventi Šilalėje, sąlygos įsikurti, dirbti ir investuoti, taip pat, kodėl verta Šilalę rinktis atostogų kryptimi. Socialiniame tinkle „Facebook“ sukurta pasaulio šilališkius jungsianti diskusijų grupė „Globalūs Šilališkiai“.

„Globalios Šilalės“ iniciatyva yra nacionalinio projekto „Globalūs regionai“ dalis, kuriuo siekiama palaikyti ir stiprinti ryšį su išvykusiais kraštiečiais, skatinti juos prisidėti prie gimtojo rajono kūrimo ir klestėjimo idėjomis, darbais, žiniomis bei patirtimi.

Projektas „Globalūs regionai“ skirtas integruoti išvykusius lietuvius į savo gimtojo miesto ar rajono gyvenimą. Jo dėka visi užsienyje gyvenantys kraštiečiai gali bendradarbiauti ir konsultuotis įvairiais aktualiais klausimais su savo gimtojo miesto savivaldybe. Taip pat žmonės gauna naudingos informacijos apie savo regioną ir apie galimybes sugrįžti į jį dirbti bei gyventi.

„Globalios Šilalės“ koordinatorės: Rima Norvilienė, mero patarėja ir Rūta Janavičiūtė, atstovė spaudai*