Kviečia prisidėti prie Europos judumo savaitės

Parašė Visuomeninis judėjimas "ŠILALIŠKIAI" on rugpjūčio - 9 - 2018 with 0 Komentarų

Kviečiame aktyviai prisidėti prie Europos judumo savaitės renginių organizavimo mūsų savivaldybėje ir tapti judriausia Lietuvos savivaldybe.

Ką reikia daryti? Pažvelkite į judumą kitaip – organizuokite žygiavimo, šiaurietiško ėjimo, važiavimo dviračiu, riedučiais varžybas tarp įvairių įstaigų ar įstaigos viduje, organizuokite dviračių žymėjimo akcijas. Judriausią miesto gatvę bent dienai „atiduokite“ pėstiesiems, organizuokite seniausio ir įdomiausio dviračio rinkimus. Skatinkite mokyklas ir darželius, kurie, kaip rodo praktika, yra aktyviausi renginių dalyviai, organizuoti Judumo savaitės renginius.

Praneškite apie tai mums! Apie savo planus kuo anksčiau, bet ne vėliau kaip iki rugsėjo 3 d., praneškite mums el. paštu regina.kalisaityte@am.lt, pateikite planuojamų renginių grafiką (pateikti Word formatu), kurį rasite čia

Fiksuokite! Būkite pasiruošę užfiksuoti ryškiausias renginių akimirkas ir jomis pasidalinkite su mumis el. paštu regina.kalisaityte@am.lt tiek renginių metu, tiek jiems pasibaigus.

Pelnykite Judriausios Lietuvos savivaldybės titulą! Konkurso komisijos išrinkta savivaldybė bus paskelbta Judriausia 2018 m. Lietuvos savivaldybe ir taps tikru pavyzdžiu!

Gaukite šaunių dovanų! Konkurso nugalėtojų lauks pagrindinis Aplinkos ministerijos įsteigtas prizas. Kitų gausiai renginius organizuojančių savivaldybių iš anksto lauks ministerijos paruošti prizai, kuriuos bus galima dalyti Judumo savaitės renginių metu.

 

Lietuvos Respublikos aplinkos informacija*