Išrinkti geriausi Šilalės rajono mokytojai

Parašė Visuomeninis judėjimas "ŠILALIŠKIAI" on spalio - 4 - 2018 with 0 Komentarų

Jau tapo tradicija kasmet, artėjant Tarptautinei mokytojų dienai, Visuomeniniam judėjimui „ŠILALIŠKIAI“ organizuoti Geriausio Šilalės rajono mokytojo rinkimus. Šiemet pasiūlyti net 37 kandidatai. Rinkimuose balsavo daugiau nei 350 respondentų. Daugiausia gyventojų balsų sulaukė ir geriausiais mokytojais pripažinti Dariaus ir Girėno progimnazijos ir Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazijos pedagogai.

Pirmąją vietą ir daugiausia balsų surinko Dariaus ir Girėno progimnazijos anglų kalbos mokytoja Dalia Romienė. Vienodai balsų surinko ir antroje vietoje liko Dariaus ir Girėno progimnazijos pradinių klasių mokytoja Sigita Vaitiekienė ir geografijos pamokas Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazijoje vedanti mokytoja Dalia Kubaitienė. Garbingoje trečioje vietoje liko biologijos mokytoja Živilė Juškienė.

Sveikiname mokytojas nugalėtojas ir artėjančios profesinės šventės proga linkime kūrybingų ir sėkmingų mokslo metų, išminties, kantrybės, asmeninės laimės bei sveikatos.

Apdovanojimai pedagogėms bus įteikiami šiandien, spalio 4 d., 18 val. Šilalės kultūros centre vyksiančiame šventiniame minėjimo koncerte.*