Kviečia pasidalinti nuotraukomis, kuriose užfiksuota Lietuvos trispalvė

Parašė Visuomeninis judėjimas "ŠILALIŠKIAI" on spalio - 23 - 2018 with 0 Komentarų

Lietuvos atkūrimo šimtmečio metais įvairios nevyriausybinės organizacijos, institucijos bei iniciatyvos, tokios kaip „Lietuvos vėliava“, „Kėliu vėliavą“ ir kt. kvietė iškelti trispalves ir tokiu būdu švęsti. Šimtmečio metais trispalvė plazda ne tik Lietuvos miestuose ir miesteliuose, bet ir įvairiuose pasaulio kampeliuose – Lietuvos vėliava iškelta aukščiausiuose pasaulio kalnuose ar net kosmose. Taip pat ji buvo įteikiama ir kaip prasminga, nuoširdi ir padėką išreiškianti dovana. Visas šias akimirkas svarbu ne tik užfiksuoti, bet ir tinkamai jas įamžinti.  Todėl LR Vyriausybės kanceliarija organizuoja nuotraukų albumo parengimą, kuriame bus įamžintas trispalvės iškėlimas Lietuvoje ir įvairiose pasaulio šalyse, jos atvaizdavimas kitais būdais (pvz. įžymių pastatų apšvietimas trispalvės spalvomis), jos dovanojimas mūsų šaliai svarbiems asmenims. Tai padėtų įamžinti šimtmečio akimirkas mūsų tautos ateities kartoms.

 

Todėl norime paprašyti ir Jūsų, kad, jei yra galimybė,  pasidalintumėte  nuotraukomis, kuriose būtų užfiksuota Lietuvos trispalvė.  Būtumėme labai dėkingi už bendradarbiavimą! Nuotraukas prašytume  siųsti per Wetransfer.com (gavėjas ivaizdis@lrv.lt).

Atkreipiame dėmesį, kad  nuotraukos turėtų būti tinkamos kokybės spaudai, o nuotraukų autorius turėtų būti davęs raštišką sutikimą, kad šios nuotraukos būtų publikuojamas rengiamame albume.

 

Komunikacijos departamento
Lietuvos įvaizdžio skyriaus informacija*