Europos Parlamentaro Broniaus Ropės vizitas Šilalėje

Parašė Visuomeninis judėjimas "ŠILALIŠKIAI" on spalio - 30 - 2018 with 0 Komentarų

Spalio 30 d., antradienį, Šilalėje lankėsi Europos Parlamento narys Bronis Ropė. Svečio vizitas prasidėjo nuo susitikimo su Šilalės rajono savivaldybės meru Jonu Gudausku, jo pavaduotoju Valdemaru Jasevičiumi, Administracijos direktoriumi Raimundu Vaitiekumi, jo pavaduotoja Vera Maciene ir Savivaldybės administracijos skyrių vedėjais.

Susitikimo metu kartu su europarlamentaru diskutuota apie regionų plėtrą, darnų žemės ūkį ir dalyvavimą ekologinėse programose. Kalbėta apie užterštumą ir klimato kaitą, atsinaujinančią energetiką, Ignalinos atominės elektrinės uždarymą ir blokų išmontavimo darbus, aptarti kiti aktualūs klausimai. Susitikimo pabaigoje vyko diskusija, svečias atsakė į dalyvių klausimus.

Vėliau B. Ropė lankėsi UAB „Rivona“ – logistikos, tarptautinių pervežimų, nekilnojamo turto nuoma ir kita veikla užsiimančioje bendrovėje, kuri yra pagrindė „Norfos“ prekybos sistemos tiekėja. Susitikimo metu UAB „Rivona“ atstovai papasakojo, kad jie tiekia tiek lietuviškas, tiek užsienietiškas prekes Lietuvos rinkai, įveža maisto ir pramonines prekes iš beveik visų Europos Sąjungos šalių, Rusijos, Kinijos, Tailando, Šri Lankos ir kt.

Vizitas Šilalėje baigėsi susitikimu su UAB „Šilalės mediena“ atstovais. Ši bendrovė – viena didžiausių Lietuvos medienos perdirbimo įmonių, sėkmingai dirbanti nuo 1998 m. Bendrovės vadovas B. Ropei papasakojo, kad įmonėje dirba 175 profesionalūs ir patyrę darbuotojai, kurie užsiima statybinės medienos, tarinių lentų, medienos granulių gamyba, o produkcija realizuojama vidaus ir užsienio rinkose.*