Aptartas mobilios komandos ir atvejo vadybininkų darbas

Parašė Visuomeninis judėjimas "ŠILALIŠKIAI" on lapkričio - 2 - 2018 with 0 Komentarų

Spalio 31 d., trečiadienį, Šilalės rajono savivaldybėje buvo aptariamas Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Tauragės apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus mobilios komandos ir atvejo vadybininkų darbas. Susitikime dalyvavo Šilalės rajono savivaldybės meras Jonas Gudauskas, Administracijos direktorius Raimundas Vaitiekus, jo pavaduotoja Vera Macienė, Socialinės paramos skyriaus vedėja Danguolė Račkauskienė ir specialistai, laikinai einanti Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Tauragės apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėjo pareigas Birutė Sragauskienė, Šilalės rajono socialinių paslaugų namų direktorius Gediminas Raudonius, atvejo vadybininkai, Šilalės rajono seniūnijų socialiniai darbuotojai ir Tauragės mobili komanda.

Susitikimo metu aptarta statistika, kiek rajone esančių šeimų suteikiama socialinė pagalba ir paslaugos, kalbėta apie realius įvykius ir pasiektus rezultatus. Pastebėta, kad dažnai asmenys yra nusistatę prieš institucijos darbuotojus, nepriima jų pagalbos, todėl, kaip pastebi specialistai, svarbu nepamiršti žmogiškojo faktoriaus ir su žmonėmis stengtis kuo daugiau bendrauti, paaiškinti susidariusią situaciją, drauge ieškoti galimų sprendimo būdų.

Susitikimo metu taip pat kalbėta apie mobilios komandos darbą, teikiamą socialinę, psichologinę ir priklausomybę turintiems asmenims reikalingą pagalbą, aptarti kiti aktualūs klausimai, ateityje padėsiantys efektyviai ir operatyviai suteikti reikalingą pagalbą.*