Šilalės rajono seniūnijų seniūnaičių sąrašas

Parašė Visuomeninis judėjimas "ŠILALIŠKIAI" on Lapkritis - 16 - 2018 with 0 Komentarų

Šilalės rajono savivaldybės administracijos seniūnijų 3 metų kadencijai išrinktų seniūnaičių sąrašas:

 

 

BIJOTŲ SENINIŪJA:

  1. Bijotų seniūnaitija – Kristina Mizgirienė;
  2. Girdiškės seniūnaitija – Elvyra Buikienė;
  3. Košių seniūnaitija – Daiva Ramanauskienė
  4. Tūjainių seniūnaitija – Rita Gedvilienė.

 

BILIONIŲ SENIŪNIJA:

  1. Bilionių seniūnaitija – Salomėja Gargasienė;
  2. Gulbių seniūnaitija – Raimonda Macienė;
  3. Plunksnių seniūnaitija – Rūta Ramanauskienė.

 

DIDKIEMIO SENIŪNIJA:

  1. Didkiemio seniūnaitija – Stanislava Gedvilienė;
  2. Laumėnų seniūnaitija – Vida Jakštienė.

 

KALTINĖNŲ SENIŪNIJA:

  1. Gineikių seniūnaitija – Artūras Milašius;
  2. Iždonų seniūnaitija – Audrius Kelpša;
  3. Kaltinėnų seniūnaitija – Sigitas Laurinavičius;
  4. Radiškės seniūnaitija – Kristina Gajauskienė.

 

KVĖDARNOS SENIŪNIJA:

  1. Gedimino seniūnaitija – Albinas Rimkus;
  2. Genioto seniūnaitija – Ligita Gedgaudienė;
  3. Grimzdų seniūnaitija – Vidas Vitkus;
  4. Jūros seniūnaitija – Andrius Baublys;
  5. Pajūralio Kadagynų seniūnaitija – Steponas Šaulys;
  6. Pajūralio Upynės seniūnaitija – Inga Jokubaitienė
  7. Piliakalnio seniūnaitija – Irma Skarulskienė;
  8. Saulėtekio seniūnaitija – Algimantas Baublys;
  9. Sauslaukio seniūnaitija – Jurgis Skarulskis.

 

LAUKUVOS SENIŪNIJA:

  1. Juodainių seniūnaitija – Rimantas Liaugaudas;
  2. Laukuvos seniūnaitija –  Juozas Raudonius;
  3. Požerės seniūnaitija – Ona Butkuvienė;
  4. Stročių seniūnaitija – Romualdas Bukauskas;
  5. Šiauduvos seniūnaitija – Dženeta Lukošienė;
  6. Treigių seniūnaitija – Nijolė Beržinienė.

 

 

PALENTINIO SENIŪNIJA:

  1. Beržės seniūnaitija – Ričardas Juškevičius;
  2. Palentinio seniūnaitija – Rasa Kairienė;
  3. Severėnų seniūnaitija – Dalia Laurinavičienė.

 

PAJŪRIO SENIŪNIJA:

  1. Jomantų seniūnaitija – Giedrius Stanišauskas;
  2. Pajūrio seniūnaitija – Kęstutis Žygaitis;
  3. Visdžiaugų seniūnaitija – Evaldas Misius;
  4. Žvingių seniūnaitija – Jovita Girskienė.

 

ŠILALĖS MIESTO SENIŪNIJA:

  1. Draugystės seniūnaitija – Lineta Dargienė;
  2. Karšuvos seniūnaitija – Alvydas Juodviršis;
  3. Pušyno seniūnaitija – Daiva Mikutavičienė;
  4. Šarūno seniūnaitija – Viktoras Stancelis.

 

ŠILALĖS KAIMIŠKOJI SENIŪNIJA:

  1. Balsių-Šilų seniūnaitija – Andželina Aušrienė;
  2. Biržų Lauko seniūnaitija – Virginija Gedvilienė;
  3. Bytlaukio seniūnaitija – Algirdas Minuta;
  4. Burkėnų seniūnaitija – Vitas Žąsytis;
  5. Jucaičių seniūnaitija – Ramunė Gedeikienė;
  6. Tūbinių seniūnaitija – Roma Girčienė;
  7. Vingininkų seniūnaitija – Irma Aušrienė.

 

TENENIŲ SENIŪNIJA:

  1. Kalniškių seniūnaitija – Alvydas Lileikis;
  2. Pakalniškių seniūnaitija – Algimantas Grikšas;
  3. Tenenių seniūnaitija – Steponas Prišmantas.

 

TRAKSĖDŽIO SENIŪNIJA:

  1. Drobūkščių seniūnaitija – Antanas Palekas;
  2. Nevočių seniūnaitija – Rozvita Beržinienė;
  3. Traksėdžio seniūnaitija – Vilma Lazdauskienė

 

UPYNOS SENIŪNIJA:

  1. Naujojo Obelyno seniūnaitija – Virginija Aužbikavičienė;
  2. Upynos seniūnaitija – Dalia Petkevičienė;
  3. Varsėdžių seniūnaitija – Gintautas Martinkus;
  4. Vytogalos seniūnaitija – Regina Poškienė.

 

ŽADEIKIŲ SENIŪNIJA:

  1. Padvarninkų seniūnaitija – Alvydas Žiogas;
  2. Palokysčio seniūnaitija – Arvydas Luganeckas;
  3. Prapymo seniūnaitija – Rimvydas Girčys.


*