Ekstremalių situacijų komisijos posėdis dėl pasiruošimo šaltajam sezonui

Parašė Visuomeninis judėjimas "ŠILALIŠKIAI" on gruodžio - 5 - 2018 with 0 Komentarų

Gruodžio 4 d., antradienį, Šilalės rajono savivaldybėje vyko Ekstremalių situacijų komisijos posėdis, kurio metu buvo aptariami klausimai dėl pasiruošimo šaltajam sezonui. Pasitarime dalyvavo Administracijos direktorius, Ekstremalių situacijų komisijos pirmininkas, Raimundas Vaitiekus, Administracijos Teisės ir viešosios tvarkos skyriaus vyr. specialistas Martynas Remeikis, Savivaldybės priešgaisrinės tarnybos, Šilalės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos, Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilalės rajono policijos komisariato, AB „Energijos skirstymo operatorius“, Šilalės valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos, UAB „Šilalės vandenys“, UAB „Kvėdarsta“, Kelių priežiūros Vakarų regiono Šilalės kelių tarnybos, UAB „Šilalės šilumos tinklai“, Visuomenės sveikatos biuro, UAB „Šilalės būstas“, UAB „Šilalės statyba“, UAB „Diržė“ atstovai ir rajono seniūnijų seniūnai.

Posėdyje svarstytas Šilalės rajono savivaldybės įstaigų ir (ar) aptarnaujančių įmonių pasirengimas šaltajam periodui, ypatingas dėmesys skirtas kelių valymui ir elektros tinklų gedimams bei jų šalinimo problemoms. Seniūnijų seniūnai ir kai kurių įstaigų atstovai informavo apie apsirūpinimą smėliu ir druskos mišiniu šaligatvių barstymui, paruoštą darbui techniką.

Atkreiptas dėmesys ir į peršalimo bei kitas ligas. Visuomenės sveikatos biuro atstovė informavo apie gripo susirgimo atvejus, kurių rajone šiuo metu fiksuota daugiau nei 50, taip pat įspėjo apie dažnai rajone pasitaikančius tuberkuliozės atvejus.

Posėdžio metu aptarti ir kiti aktualūs klausimai, susiję su šaltuoju metų laiku ir ekstremaliomis situacijomis.*