Parduotuvės „Šilalės Agro“ atidarymas

Parašė Visuomeninis judėjimas "ŠILALIŠKIAI" on gruodžio - 12 - 2018 with 0 Komentarų

Gruodžio 11 d., antradienį, įvyko parduotuvės „Šilalės Agro“ atidarymas. Šis žemės ūkio kooperatyvas  mažmeninę prekybą žemės ūkio technika, atsarginėmis dalimis, remonto įrankiais bei kitomis plataus asortimento ūkio paskirties prekėmis vykdo nuo 2011 metų. Naujų patalpų duris atvėrusi parduotuvė svečius pasitiko su skambia gyvai atliekama ansamblio „Jonis“ muzika ir galimybe dalyvauti loterijoje.

Pasveikinti parduotuvės „Šilalės Agro“ valdybos pirmininką Antaną Dambrauską, valdybos narius Algirdą Tarozą, Egidijų Gečą ir jų šeimos narius atvyko Šilalės rajono savivaldybės meras Jonas Gudauskas, jo pavaduotojas Valdemaras Jasevičius, Administracijos direktorius Raimundas Vaitiekus, jo pavaduotoja Vera Macienė, įvairių įstaigų ir įmonių atstovai bei daugybė kitų svečių.

Sveikinimo žodį, džiaugdamasis, kad Šilalės kraštas tampa patraukliu ne tik gyventi, bet ir investuoti, tarė meras J. Gudauskas. Susirinkusiems ir visiems, kas prisidėjo prie sėkmingo šios veiklos vystymosi, dėkojo A. Dambrauskas. Perkirpus simbolinę atidarymo juostelę, kunigas Vidmantas Šidlauskas pašventino pastatą, svečiai įteikė simbolines atminimo dovanas.*