Diskutuota dėl Žadeikių laisvalaikio salės rekonstrukcijos darbų

Parašė Visuomeninis judėjimas "ŠILALIŠKIAI" on gruodžio - 14 - 2018 with 0 Komentarų

Gruodžio 12 d. Šilalės rajono savivaldybėje vyko pasitarimas dėl Žadeikių  laisvalaikio salės rekonstrukcijos darbų, kuriame dalyvavo Šilalės rajono savivaldybės meras Jonas Gudauskas, jo pavaduotojas Valdemaras Jasevičius, Administracijos direktorius Raimundas Vaitiekus, jo pavaduotoja Vera Macienė, Šilalės rajono savivaldybės tarybos narė Kristina Dambrauskienė, Žadeikių seniūnijos seniūnaičiai ir bendruomenės pirmininkė.

 

Žadeikių laisvalaikio salės rekonstrukcijos darbams yra skirta 200.000,00 Eur dydžio parama pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų paramos priemonės „Pagrindinės paslaugos ir kaimų atnaujinimas kaimo vietovėse“ veiklos sritį „Parama investicijoms į kaimo kultūros ir gamtos paveldą, kraštovaizdį“. Atsižvelgiant į tai, kad Žadeikių seniūnijoje ženkliai mažėja gyventojų, dėl sparčiai mažėjančio vaikų skaičiaus uždaryta Žadeikių pagrindinė mokykla, susitikimo metu diskutuota, ar tikslinga rekonstruoti laisvalaikio salę. Vietoj to, Savivaldybės vadovai siūlė mokyklos pastatą pritaikyti bendruomenės ir kultūros poreikiams: sporto salę pritaikyti ir kultūrinei veiklai, technologijų kabinetą pritaikyti šarvojimui.

Pasitarimo metu, išklausius visų dalyvių nuomonę ir įvertinus šiandieninę demografinę padėtį Žadeikių seniūnijoje, nutarta ieškoti galimybių buvusios mokyklos pastatą pritaikyti bendruomenės ir kultūrinei veiklai ir šį siūlymą pateikti š. m. gruodžio 20 d. vyksiančio Tarybos posėdžio metu.

 

 

 

Rūta Janavičiūtė, Komunikacijų ir informacinių technologijų skyriaus atstovė spaudai*