Įvyko Tauragės regiono plėtros Tarybos posėdis

Parašė Visuomeninis judėjimas "ŠILALIŠKIAI" on gruodžio - 14 - 2018 with 0 Komentarų

Vakar, gruodžio 13 d., Šilalės rajono savivaldybėje vyko Tauragės regiono plėtros tarybos posėdis, kuriame dalyvavo Šilalės rajono savivaldybės vadovai, Vyriausybės atstovė Tauragės apskrityje Irena Ričkuvienė, Tauragės rajono savivaldybės meras Sigitas Mičiulis, Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius, Pagėgių savivaldybės meras Virginijus Komskis, merų pavaduotojai, Administracijos direktoriai, Regioninės plėtros departamento prie Vidaus reikalų ministerijos Tauragės apskrities skyriaus vedėjas Vidas Bičkus ir vyriausieji specialistai Severinas Bartašius, Asta Levickaitė, Investicijų ir statybų skyriaus specialistai, kiti tarybos nariai.

 

Posėdį įžanginiu žodžiu ir sveikinimais pradėjo Šilalės rajono savivaldybės meras ir Tauragės regiono plėtros tarybos pirmininkas Jonas Gudauskas. Vėliau buvo sprendžiamas klausimas dėl Tauragės regiono plėtros tarybos darbo grupės sudėties keitimo, pateikta informacija apie Tauragės regiono projektus, įgyvendinamus pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos priemones. Pranešėja A. Levickaitė pateikė informaciją apie projektų skaičių regiono projektų sąrašuose, projektų įgyvendinimo statistiką ir kitą aktualią informaciją. Posėdžio metu taip pat diskutuota dėl švietimo ir mokslo įstaigų pertvarkos regioniniu aspektu ir planuojamo priemonės Nr. 05.3.2-APVA-R-014 „Geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo sistemų renovavimas ir plėtra, įmonių valdymo tobulinimas“ projektų finansavimo sąlygų aprašo Nr. 1 keitimo.

Pasitarimas baigtas pranešimu apie melioracijos statinių racionalesnį valdymą, finansavimą ir teisinių santykių pertvarkymo modelį.*