Penktoji „Auksinio jaunimo“ apdovanojimų ceremonija

Parašė Visuomeninis judėjimas "ŠILALIŠKIAI" on gruodžio - 28 - 2018 with 0 Komentarų

Gruodžio 21 d. Šilalės kultūros centre įvyko penktieji, jubiliejiniai „Auksinio jaunimo“ apdovanojimai. Šiemet buvo apdovanoti 5 patys talentingiausi, visuomeniškiausi, inovatyviausi Šilalės r. jaunuoliai bei labiausiai „auksinio“ vardo nusipelnęs organizacijos vadovas.

Jaunimo reikalų taryba nusprendė, kad būtent tokie žmonės yra Viktorija Kurmytė, Martynas Dargis, Morta Girčytė, Fausta Sragauskaitė, Gvidas Rupšlaukis ir Guoda Juškaitė. Nors abejonių dėl jų vertumo gauti apdovanojimą nekyla, jiems vis tiek teko „parodyti klasę“ atliekant užduotis. Verta paminėti, kad prizus gavo ne tik šiemetinis „Auksinis jaunimas“ – loterijos metu žiūrovams buvo išdalinti picerijos „Bamba pica“ bei sporto klubo „Olimpas“ kuponai. Na o tiems, kuriems nepavyko tapti „auksiniais“ ir loterijoje sėkmė nesišypsojo, buvo padovanotas grupės „Jauti“ koncertas bei saldus ir be galo skanus renginio tortas.

Už pagalbą įgyvendinant renginį dėkojame Lietuvos Respublikos Socialinės apsaugos ir darbo ministerijai, Šilalės rajono savivaldybei, Šilalės kultūros centrui ir visiems, kurie prisidėjo prie šio renginio, jame dalyvavo ir kartu praleido laiką.

Visas renginio nuotraukas galite rasti paspaudę nuorodą: https://goo.gl/orrFmF

 

Nuotraukos 7kadras*