Apdovanoti piešinių konkurso „Aš prieš korupciją“ nugalėtojai

Parašė Visuomeninis judėjimas "ŠILALIŠKIAI" on sausio - 18 - 2019 with 0 Komentarų

Sausio 18 d., penktadienį, Šilalėje lankėsi Specialiųjų tyrimų tarnybos Klaipėdos valdybos Korupcijos prevencijos poskyrio (toliau – STT) viršininkas Leonas Barišauskas ir jo pavaduotoja Egidija Nargėlienė. Kartu su Šilalės rajono savivaldybės meru Jonu Gudausku, jo pavaduotoju Valdemaru Jasevičiumi, Administracijos direktoriumi Raimundu Vaitiekumi, jo pavaduotoja Vera Maciene ir Savivaldybės Antikorupcijos komisijos nariu Martynu Remeikiu jie pasveikino piešinių konkurso „Aš prieš korupciją“ nugalėtojus.

Iš 24 dalyvių išrinkti 9 geriausių piešinių autoriai. Jiems įteikti planšetiniai kompiuteriai ir kiti vertingi prizai. Nepamiršti ir kiti konkurse dalyvavę mokiniai ir jų pedagogai, jiems taip pat įteiktos simbolinės atminimo dovanos.

Po apdovanojimų STT atstovas L. Barišauskas skaitė pranešimą korupcijos tema. Trumpai pristatęs, kad korupcija – tai piktnaudžiavimas patikėta galia, siekiant asmeninės naudos, jis aptarė ir korupcijos daromą žalą. Pranešėjas pažymėjo, kad duodami kyšį už paslaugą mokame du kartus, biudžetas netenka didelės dalies pajamų, neretai pažeidžiamos kitų žmonių teisės ir kt. Apžvelgta ir vykdoma STT veikla.

Renginio pabaigoje konkurso dalyviai pakviesti įsiamžinti bendroje nuotraukoje.*