Išrinkti veikliausi ir dar neįvertinti Šilalės krašto žmonės

Parašė Visuomeninis judėjimas "ŠILALIŠKIAI" on kovo - 1 - 2019 with 0 Komentarų

Išrinkti veikliausi ir dar neįvertinti Šilalės krašto žmonės.
Plačiau apie kiekvieną nominantą.

✔️ „METŲ MOTERIS“ – Inga Jokubaitienė – moteris kovai su krūties vėžiu subūrusi kraštietė, fotosesijos, kurios siekis parodyti, kad krūties vėžio prevencija svarbi visiems: mamoms, draugėms, artimiesiems ir vaikams, prie rožinių šienainių rulonų iniciatorė.

✔️ „PASIŠVENTIMAS PROFESIJAI“ – Severinas Čėsna – Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazijos kūno kultūros lavinimo mokytojas. Per daugiau nei penkiasdešimt metų atsidavimo savo profesijai, vyras išugdė ne vieną puikų sportininką, pasiekusį aukštų rezultatų, jo veikla įvertinta Lietuvos tautinio olimpinio komiteto.

✔️ „METŲ ŠILALIŠKIAI“ – MB „Medaus magija“ – Vilmos ir Tomo Žygaičių medaus produkcija prekiaujama visoje Lietuvoje, maža įmonė, kartu su kitais gamintojais, Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos stende, Vokietijoje vykusioje parodoje „Žalioji savaitė“, atstovavo Lietuvą. Tarptautinėje parodoje „Ryga Food“ originalaus produkto etiketės ir dizaino dėka, įmonė laimėjo trečiąją vietą.

✔️ „PASIŠVENTIMAS PROFESIJAI“ – Dana Jogminienė – Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ ikimokyklinio ugdymo pedagogė, į kitą mokymosi etapą palydėjusi dešimtis vaikų grupių. Išskirtinė, mylinti, atsidavusi savo profesijai auklėtoja, kuri vaikams atlieka ne tik mokytojos, bet ir dalį mamos vaidmens, bendriems tikslams suburianti tėvelius, raginanti juos nepamiršti atrasti laiko savo vaikams.

✔️ „METŲ ĮVYKIS“ – Laukuva – Mažoji kultūros sostinė 2018“ – Laukuvos miestelio bendruomenės pirmininkė Biruta Viknienė ir Laukuvos seniūnas Virgilijus Ačas už Laukuvos – Lietuvos mažosios kultūros sostinės 2018 darbus.

✔️ „METŲ ATRADIMAS“ – Alvydas Juodviršis – profesionalų muzikantą ne vienas prisimena iš TV laidos“ Šou bulvaras“. Likimas jį atvedė į Šilalę. Čia jis įkūrė linksmos muzikos kolektyvą“ Padkavą“, jaunimo grupę“ Uknolis“, moterų ansamblį „Dainė“. Alvydas pats iš medžio gamina išskirtinius ir unikalius muzikos instrumentus, kuria muziką, dainų žodžius. Kalėdiniu laikotarpiu mažuosius Šilalės gyventojus džiugina kaip Kalėdų senelis . Atsidavęs savo darbui, mylintis muziką, Alvydas visada pilnas idėjų, minčių, organizuojant renginius ar patariant kolegoms.

✔️ „PASIŠVENTIMAS PROFESIJAI“ – Kęstutis Laurinaitis – Sporto ir sveikatingumo klubo „Olimpas“ treneris. Patyręs ir gerai savo darbą išmanantis treneris jau 5 metus atvažiuoja dirbti į Šilalę. Per šiuos penkerius metus Kęstutis užsitarnavo šilališkių pasitikėjimą ir pagarbą ne tik žiniomis ir profesionaliu darbu, bet ir nuoširdžiu bendravimu. Daugelis žino, kad fizinis aktyvumas yra naudingas, bet ne daug kas žino kiek jis yra naudingas. Trenerio Kęstučio dėka bet kokio amžiaus ir su savais poreikiais atėję sporto klubo lankytojai atranda sau sporto teikiamą naudą. Besąlygiškai atsidavęs darbui treneris įkvepia siekti to, kas neįmanoma, ugdo valią ir discipliną, padeda išvengti klaidų sportuojant, moko sveikos gyvensenos bei dažnam sporto klubo lankytojui tampa tarsi sąžinės balsu, kuris neleidžia aptingti ir sustoti pusiaukelėje.*