Atvirai pasakyti ką galvoji nėra lengva. Tam reikia žinių, objektyvaus požiūrio, išmonės ir savikritikos. Ne visi tai sugeba… Pagaliau tam reikia drąsos.

Atėjo laikas profesionaliai valdžios kontrolei ir kritikai su pasiūlymais keistis. Todėl ir atsirado naujas Visuomeninis judėjimas „ŠILALIŠKIAI“, kuris vienys bendraminčius ir kūrėjus, norinčius Šilalės rajone veikti ir dirbti TEISINGAI. Tai judėjimas, norintis sukrėsti esamą politinių partijų sistemą, priversti valdžią ir politinę sistemą keistis iš esmės, o ne tik išlaikyti status quo, kuri nė kiek nepateisina žmonių lūkesčių ir modernios valstybės poreikių. Naujasis judėjimas – tai talentingų, kūrybingų ir veikiančių žmonių sąjunga, kuri turės nubrėžti naujas Šilalės rajono politinės sistemos gaires, nes per 20 metų Lietuvos politinių partijų sistema nesustiprėjo, atvirkščiai, ji tapo geresnio gyvenimo ,,stabdžiu“. Visuomeninis judėjimas „ŠILALIŠKIAI“ – tai jokiu būdu ne prieš politines partijas kovojantis judėjimas, o tik įsisenėjusios valdžios nuostatas norinti keisti žmonių sąjunga, besivadovaujanti „žmogiškumo“ nuostatomis.

Visuomeninis judėjimas „ŠILALIŠKIAI“ Šilalės rajono politiniame gyvenime dalyvaus kaip akylas stebėtojas bei kritikas su pasiūlymais, skatinantis keistis ne tik politines partijas, bet ir piliečių požiūriui į rajono gyvenimo aktualijas. Judėjimo programa ir principai kuriami, todėl labai svarbu, kad kiekvienas, kuris turi savo tvirtą ir aiškų požiūrį dėl rajono ateities, išreikštų jį, prisijungdamas prie Visuomeninio judėjimo „ŠILALIŠKIAI“ veiklos. Atėjo laikas, kada reikia sau ir visiems prisipažinti, kad rajonui reikia ne skundų ar skandalų šlovinimo ir populiarinimo, bet pozityvios visuomeninės programos ir svarbiausia veiksmų. Todėl siūlau prisijungti prie mūsų.